O MNĚ

Už 17 let dělám obchod a mnohem déle se zajímám o oblast vztahů a osobního rozvoje. Setkání s NLP mi moje zkušenosti a pozorování potvrdilo. Je báječnou esencí metod, které lidem umožňují účinněji přemýšlet a komunikovat. Nabízí nástroje, které mohou pomoci získat kontrolu nad svým myšlením a životem.

Je to prověřené a funkční. Pomáhám díky tomu dalším lidem dosáhnout úspěchu, harmonie, dovedností, které zatím jen obdivují u jiných. Mohou se tak zaměřit na cíle a soustředit svou energii k jejich dosažení a získání většího potěšení ze života.Člověk nemusí nic měnit, může riskovat zdržení a úraz, nebo si může uvědomit, jaký by to byl pocit, být blíže a rychleji k vytouženému cíli.

Někteří klienti a přátelé mě znají pod jménem Jana Bartoňová. I některé certifikáty mám s tímto příjmením. Moje záliby, schopnosti a vášně jsou pořád stejné: ráda fotím, miluji dobré jídlo, turistiku, cestování a pohyb.

Tomu, kdo neví, kam pluje, není žádný vítr dost příznivý.

Michel de Montaigne

MÁ VIZE

Má vize je pomáhat lidem cítit se dobře, aby mohli mít život, jaký chtějí. Pokud hledáte řešení, je před Vámi. Hypnóza a NLP koučink znamená objevování nové cesty. Chcete být pěšákem, nebo se raději naučíte hrát koněm či dámou, získáte nadhled a budete mít k dipozici více možností?

Pomáhám lidem hledat řešení a novou cestu, zpřístupnit jejich potenciál a získat osobní svobodu, což jim umožní být šťastnější a úspěšnější. Mít schopnost cítit se jakkoliv chcete, Vám dává svobodu od negativních pocitů a omezujících přesvědčení, možnost vystoupit ze zajetých kolejí špatných pocitů.

Osobní svoboda je umět řídit své dobré pocity a přání, zaměřit se na to, co přináší štěstí. Člověk si může vybrat, dovolit minulosti, aby omezovala přítomnost, anebo se může poučit z minulosti a udělat změny, po kterých touží. Namísto přemítání a znovuprožívání nepříjemných okamžiků z minulosti může přemýšlet, jak se lze cítit lépe, jak přidat světlo do života, vyladit se a najít ztracenou rovnováhu.

Jak můžeme řídit svou mysl? Informace z okolí přijímáme pěti smysly a vytváříme si obrazy, prožíváme pocity, zvuky, chutě a vůně. Díky tomu rozumíme světu kolem sebe. Způsob, jak tyto informace zpracováváme, ovlivňuje naše pocity. Pokud si uvědomíme způsob, jak vytváříme své myšlenky, můžeme jednat jinak, dosáhnout lepších výsledků a mít větší kontrolu nad svým životem.

Pokaždé, když nad něčím přemýšlíme, a může to být milovaná osoba, nebo někdo, kdo nás štve, vytváříme si obrazy nebo filmy. Je to způsob fungování mozku. Řešením je vzít ve své mysli představy, kvůli kterým se cítíme špatně, smrsknout je, změnit barvy, odsunou je do dálky, a zvýraznit ty představy, díky kterým se cítíme dobře.

  • Potřebujete si ujasnit Vaši vizi?

  • Chcete zjistit, co sabotuje Váš úspěch a okrádá Vás o volný čas?

  • Potřebujete načerpat energii a inspiraci pro Vaše podnikání?

Když budete stále dělat, co jste vždycky dělali, dostanete pouze to, co jste vždycky dostávali.

Susan Jeffries

ODPOVĚDĚLI JSTE NA NĚKTEROU Z OTÁZEK ANO?
OBJEDNEJTE SI BUSINESS KONZULTACI UŽ DNES!