TRANSFORMAČNÍ BUSINESS KONZULTACE 

Pokud Vás některá otázka přiměla k zamyšlení, tak jste na správném místě. Neváhejte a objednejte si transformující business konzultaci ZDARMA.

0 lidí už využilo konzultace zdarma
 • Máte jasné cíle?

 • Znáte strategii, jak jich dosáhnout?

 • Máte dostatečně rozvinuté schopnosti, jak rychle dosáhnout cílů?

 • Podporuje Vás Vaše okolí v tom, co chcete?

 • Máte pochybnosti o tom, zda to děláte správně?

JAK VÁM POMŮŽE TRANSFORMAČNÍ BUSINESS KONZULTACE? 

JASNÁ VIZE

Získáte jasnou vizi Vašeho podnikatelského úspěchu, vizi Vašeho životního stylu a nasměrování pro Vás a Vaši rodinu, o kterém zatím jen sníte.

OBJEVÍTE SKRYTÉ PŘEKÁŽKY

Objevíte skryté překážky, které ruší rozvoj a růst Vašeho podnikání a úspěchu jak v osobním, tak i profesním životě, a které Vás můžou zdržovat v práci zbytečně mnoho hodin denně.

NAJDETE CESTU

Zjistíte, jak nejlépe jít vpřed z místa, na kterém jste teď, v podnikání a osobním životě. Tato zjištění použijete na to, abyste se mohli přenést na vyšší úroveň úspěchu, sebevědomí a jasného směřování. To vám také zajistí vědomí jasných priorit, zdraví, fungující firmu a osobní život.

KOMU JE URČENA

Mnoho lidí řídí vlastní firmu. Občas přijde doba, kdy si začnou klást otázky, zda je jejich nasměrování správné a zda je vše tak efektivní, jak by mohlo být. Přemýšlejí, jak můžou zlepšit komunikaci a vedení lidí. Většinou jsou úspěšní, protože se na tyto otázky ptají pravidelně, a mají někoho, kdo na jejich zodpovězení dohlíží. Potom vznikají úspěšní lidé.

Občas však přijde situace, kdy majitel firmy řekne: Jak to můžu dělat lépe? Jak můžu mít jasnější cíl, jak získat čas pro sebe, jak se zbavit napětí a stresu?

Přesně této problematice se věnuji. Často přicházejí i další dotazy: Jak můžu efektivněji využívat čas, jak udělat rychlou změnu, a podobné. Odpovědí může být nějaká všeobecná poučka. Otázkou zůstává, jak a zda vůbec pomůže Vám osobně…

Proto se zaměřuji na individuální konzultace a pomáhám lidem, aby se osvobodili od každodenních starostí, aby získali nadhled, mohli žít život s lehkostí a přirozeně rozvíjeli svoje podnikání. 

CO ZÍSKÁTE?

 • 1

  Z transformační konzultace budete odcházet naplnění novou energií a inspirací.

 • 2

  Získáte nové schopnosti a začnete realizovat své sny.

 • 3

  Konzultace často otevírá dveře i v místech, kde byste si mysleli, že žádné dveře nejsou.

JAK TATO KONZULTACE PROBÍHÁ?

Úvodní schůzka osobně u mě, nebo někde jinde na klidném místě. Podíváme se a zmapujeme aktuální stav, získáme přehled o překážkách, které Vás brzdí, a potom si řekneme, co je možné dělat pro zlepšení situace v budoucnosti.

V případě zájmu si můžeme náš rozhovor nahrávat, a Vy pak získáte MP3, což je samo o sobě cenné. Můžete si náš rozhovor znovu poslechnout a promyslet.

CO BUDE PAK, AŽ BUDETE VĚDĚT, JAK NA TOM JSTE?

Potom si sami odpovíte:

 • A/ zvládnu všechno sám/sama

 • B/ na dalším postupu chci s někým spolupracovat

Protože projdeme Vaši situaci, budeme mít k dispozici pohled na situaci z vnějšku, z ptačí perspektivy”. Někdy nalézáme aktivity, které firmy, lidé dělají proto, že to tak dělají ostatní…, ačkoliv jim tyto aktivity nepřinášejí zisk.

0 lidí už využilo této transformační business konzultace zdarma

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

Chtěla bych Vám poděkovat z celého srdce. Můj život se díky Vám změnil o 100 % k lepšímu :)

Lucie

Velice děkujeme za konzultace :) Pomohly nám otevřít oči a začít žít život, který chceme.

Anicka a Eva

Perfektní služby. Jsem nadšená a velice mě těší s Vámi spolupracovat a praktikovat Vaše rady:)

Martina

KDO POTŘEBUJE NĚCO TAKOVÉHO?

Například majitel firmy, která stagnuje, a potřebuje znovu “nakopnout“. Metoda je ideální pro firmy a vedoucí pracovníky, kteří si chtějí stanovovat cíle a strategie na další roky. Po našem rozhovoru budete mít v ruce plán otázek, které si musíte během následujících měsíců zodpovědět.

PRO KOHO TATO ANALÝZA NENÍ?

 • V případě, že nechcete nic měnit, ani se dovědět něco nového, a nemáte zájem o změnu.

 • Pokud používáte nekalé praktiky, anebo si myslíte, že to půjde samo.

 • Tato analýza pro Vás není, nepotřebujete-li zlepšit žádnou oblast Vašeho života: životní styl, zdraví, úspěch.

 • A také pro Vás není, pokud děláte něco, co Vás nebaví, a chcete v tom pokračovat.

JE-LI TO PRO VÁS,
OBJEDNEJTE SI TRANSFORMAČNÍ BUSINESS KONZULTACI UŽ DNES!

MOJE NABÍDKA

Jaký bude výstup?

Kromě MP3 budete vědět, na co se soustředit, získáte vizi pro Váš další úspěch a životní styl, zbavíte se toho, co Vás omezuje, připravuje o efektivně strávený čas. Z konzultace odejdete vybaveni nástroji, jak mít své emoce, myšlení a návyky ve svých rukou, jak řídit sami sebe i jiné efektivněji, s větším nadhledem a porozuměním.

Kolik času spolu strávíme?

V případě spolupráce se mnou je mým cílem… Přijít do cíle. A to je mnohem cennější než to, zda to bude trvat 20, nebo 120 minut.

Vyhraďte si proto 90 minut a objednejte transformující konzultaci teď.