Jak se zbavit úzkosti a strachu

Jak se zbavit úzkosti a strachu

 Řešíte rodinné či mezilidské vztahy kdy partner, spolupracovníci nebo děti nevidí, neslyší a nechápou, co jim říkáte a kladete si otázku jak se zbavit úzkosti a strachu?

 • Jak se zbavit úzkosti a strachu z tmy, odmítnutí, mluvení?
 • Jak zvládnout slabé stránky?
 • Jak překonat strach ze seznámení?
 • Jak mít dobrou náladu?
 • Jak být sám/a sebou?
 • Jak být v pohodě?
 • Jak být šťastný/á?

Dokážete si představit, jak byste cítili, kdyby ten nepříjemný pocit byl nahrazen jiným – žádoucím, příjemnějším? Můžete si uvědomit, jak volně a o moc lépe se budete cítit, když…

Zde jsou k dipozici různé techniky, které nabízí NLP (a můžete je mít i Vy).

Moje vize je pomáhat lidem, aby se cítili dobře a mohli mít život, jaký chtějí. Pokud hledáte řešení své situace, je před Vámi.

Hypnóza a NLP koučink je objevování nové cesty. Chcete být pěšákem, nebo dáte přednost naučit se hrát koněm nebo dámou, získat nadhled a mít k dipozici více možností?

Pomáhám lidem hledat řešení a novou cestu. Zpřístupním jejich potenciál, aby získali osobní svobodu, byli šťastnější a úspěšnější.

Mít schopnost cítit se jakkoliv chcete, Vás osvobodí od negativních pocitů a omezujících přesvědčení. Dá Vám možnost vystoupit ze zajetých kolejí špatných pocitů.

Osobní svoboda je umět řídit své dobré pocity a přání zaměřit se na to, co přináší štěstí.

Člověk si může vybrat, dovolit minulosti, aby omezovala přítomnost, anebo se může z prožitého poučit a udělat změny, po kterých touží. Namísto přemítání a znovuprožívání nepříjemných okamžiků z minulosti se může zamýšlet nad tím, jak se cítit lépe, jak přinést světlo do života, jak se vyladit a najít ztracenou rovnováhu.

Jak můžeme řídit svou mysl? Informace z okolí přijímáme pěti smysly a vytváříme si obrazy, prožíváme pocity, zvuky, chutě, vůně, a díky tomu rozumíme světu kolem sebe. Pokud si představíme své oblíbené jídlo, tak se nám v mysli nezobrazí slovo „řízek“, ale je to forma, obraz, chuť, vůně.

Způsob, jak tyto informace zpracováváme, ovlivňuje naše pocity, a pokud si uvědomíme způsob, jak vytváříme své myšlenky, můžeme jednat jinak, dosáhnout lepších výsledků a mít větší kontrolu nad svým životem.

Pokaždé, když nad něčím přemýšlíme, a může to být milovaná osoba, nebo někdo, kdo nás štve, vytváříme si obrazy či filmy. Je to způsob fungování mozku. Řešením je vzít ve své mysli představy, kvůli kterým se cítíme špatně, smrsknout je, změnit barvy, odsunout je do dálky a zvýraznit ty představy, díky kterým se cítíme dobře.

Když změníme způsob, jak si negativní zkušenost zobrazujeme, změní se i pocit. Můžeme o tom přemýšlet, zda to je možné, anebo to vyzkoušet. Použitím NLP můžeme změnit vnitřní mapu vnímání, a to nám umožní jít dál bez bloků a omezení.

Máte druhou šanci. Je na Vás, zda to chcete zkoušet, hledat a trápit se sami, anebo využít možnost, kterou dává NLP a udělat ty změny teď (či později).

Naše myšlenky ovlivňují pocity, a naše pocity mají vliv na chemii v mozku a těle. V důsledku toho mají naše myšlenky vliv na chemii mozku a těla. Smyčka začíná tak, že chemické procesy v mozku ovlivňují, jak se cítíme a myslíme.

Vzhledem k tomu, že Vaše činy vycházejí z rozhodnutí, která jsou založená na tom, jak myslíte a cítíte, je důležité, že budete mít kontrolu nad svými myšlenkami a pocity. Dobrou zprávou je, že jakmile to uděláte, budete moci ovlivňovat chemii mozku. Budete se cítit, jak chcete, a dokážete zrealizovat své dobré pocity a svá přání.

Můžeme nechat za sebou problémy a soustředit se na řešení. Způsob uvažování a chápání světa ovlivňuje naše pocity v daném okamžiku. Nic neriskujte a vyzkoušejte mojí konzultaci zcela zdarma.

60 minutová konzultace ZDARMA

 

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • Odběr novinek

   Chcete dostávat upozornění na nové články a zajímavé tipy z mojí praxe?

  • Kategorie