Co Vám přinese NLP

Co Vám přinese NLP

Co Vám přinese NLP

Neurolingvistické programování (zkráceně NLP) zpřístupňuje Neomezený Lidský Potenciál. Každému zájemci, který má zájem na sobě pracovat, dokáže přinést úspěch, zlepšení vztahů a efektivní komunikaci ve všech situacích.

Psychoterapeutickou metodu NLP vyvinuli matematik, programátor Richard Bandler a lingvista John Grinder v 70. letech 20. století na základě studie kalifornské univerzity, která modelovala vzorce myšlení a chování populárních odborníků z různých oblastí.

V současnosti NLP shrnuje moderní psychologické poznatky a oproti tradičnímu teoretickému vzdělání cílí na praktické využití naučeného neboli rozvoj lidského potenciálu. Metoda NLP je rozšířená v celém světě a těší se stále většímu zájmu.

Změňte i Vy svůj život a buďte úspěšní!

Chcete se zbavit stresu, konfliktů, psychosomatických onemocnění?         Získat sebejistotu?

 

Být v celkové harmonii, více vydělávat? NLP Vám pomůže naprogramovat se na sílu, štěstí a úspěch, protože:

 • N – neuro (mozkové buňky) znamená zaměření na smyslové orgány,
 • L – lingvistické (slovní) označuje způsob komunikace a význam jazyka,
 • P – programování (formování) představuje opakující se vzorce chování, systém hodnot, názorů a přesvědčení, které podmiňují vědomé i nevědomé rozhodování.

Investovat do NLP znamená převzít zodpovědnost, posílit svou emocionální inteligenci a schopnost účinně komunikovat – v práci, rodině i dalších prostředích. NLP Vám přinese snadnější řešení náročných problémů, lepší porozumění ostatním a jako vedlejší efekt třeba zvýšení objemu prodeje.

NLP okolo Vás vytvoří atmosféru empatie, důvěry a pochopení, která je dnes klíčová ve sféře soukromí i byznysu. Naučí Vás vědomě využívat jazyk a přizpůsobovat komunikaci okolnostem, ke spokojenosti obou stran.

Jak rychle se s pomocí NLP budete cítit skvěle a sebevědomě, záleží jen na Vás. Vykročte už dnes vstříc životu podle svých představ!

Komu je to určeno

Mužům a ženám v náročných manažerských pozicích, politikům, lídrům, podnikatelům a všem, kteří si uvědomují, že dosažení vnitřního klidu a rovnováhy podmiňuje kvalitu jejich výkonů, dobré řízení týmů, naplňování vizí, dosahování cílů i spokojenost v soukromém a rodinném životě.

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • Odběr novinek

   Chcete dostávat upozornění na nové články a zajímavé tipy z mojí praxe?

  • Kategorie